ENLEMA APS15DSP 500W Активный динамик
- Производитель: ENLEMA
- Модель: APS15DSP
Cпециальная цена:
Вы экономите:5%
Частотный диапазон: 40-20000hz
Тип: Активная колонка
Тип динамика: Двухполосный динамик
Макс. Звуковое давление (постоянное): 123db
НЧ: Диффузор 15"
ВЧ: 1.4" Высокочастотный динамик
Кроссовер: 40, 60, 80, 100 hz
Входной сигнал: 2 x mic/line s pretikalom, aux in 3,5mm on line2
Выходной сигнал: xlr
Высокочастотный динамик: Титан
Охлаждение: Fan cooling for maximum reliability
Характеристики: bluetooth ( stereo link!!)
Specifications II: DSP input/output — 48kHz and 24-bit with professional-level
Specifications III: Coverage 90° on 60° degrees
Преимущества: Mic/Line switch for a wide range of input signals
Features II: Streaming and Bluetooth® pairing are supported
Features III: The input is carried out via a combined XLR socket with balanced input or Bluetooth®.
Ширина: 51 cm
Высота: 76.5 cm
Глубина: 45 cm
Вес: 24.8 kg
If you're using an additional subwoofer, the low cut crossover function will come in handy, with selectable options at 40, 60, 80, or 100 Hz. Two inputs with universal connectors for microphones or instruments are also available, making the speaker easy to use in a variety of scenarios.